Spotlight

today9 Haziran 2022

Public + Blockchain + Play-to-Earn Kriptolia Agency

Most Playing P2E Games on Polygon Network

In-game items are embedded in blockchains as NFT with GameFi technology. This technology has made a dream come true: making money playing games. Thanks to blockchain games, you can earn cryptocurrencies and convert them into real world money and make a living. In these games usually all assets, weapons, characters, [...]

Top Voted
Sorry, there is nothing for the moment.

BNB Smart Chain’in En Çok Oynanan Play-to-Earn Oyunları

Public + Blockchain + Play-to-Earn admin today9 Mayıs 2022 15

Background
share close

Oynayanların finansal kazanç elde ettiği blokzincir tabanlı oyunlarplay to earn oyunları olarak ifade edilir. Oyun içi öğeler NFT’lerle oyuncuların hakimiyetine geçirilir, oyunlaştırma ve DeFi ile bir oyun ekonomisi elde edilir. 2 boyutlu basit oyunlardan çok detaylı FPS veya MMORPG oyunlarına kadar birçok P2E oyunu vardır. Oyuncular GameFi ekosistemi ile oyun oynayarak kripto paralar ve NFT’ler ile ödüllendirilirler. Piyasada kazanmak için oyna tabanlı kriptolar güçlü bir seviyeye ulaştılar. Şimdi BSC ağında en çok oynanan P2E oyunları listesine bir bakalım.

MOBOX NFT Farmer (MBOX)

Oynaması ücretsiz olan Mobox NFT Farmer oyunu, BSC ağının en çok oynanan oyunudur. Bu oyunda yeni NFT’lere sahip olmak için havuzlara likidite sağlamalısınız, bunun karşılığında benzersiz bir NFT ödülü kazanırsınız. Mobox altyapısı, NFT’lerin ve DeFi’nin birleşimini benzersiz bir altyapıyla kullanır. Binance NFT Market’in açılmasıyla popülaritesini zirveye çıkaran oyunun Kripto Para Stake/Borç Verme İşlevi ve Likidite Havuzları bulunur.

Oyuncular benzersiz NFT’ler üretmek için en iyi getiri stratejilerini oluşturabilirler. Bu NFT stak/borç verme sistemini araştırarak Momo NFT’leri içeren sandıkların kilidini açmak için anahtarlar oluşturabilirsiniz.

SecondLive (LIVE)

SecondLive, sosyal ağlar oluşturmaya odaklanan çeşitlendirilmiş bir kurgusal evren (metaverse) olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılar bu metaverse içerisinde kendi dijital yaşamlarını oluşturabilir, yaşayacakları alanları seçebilir ve kendi avatarlarını oluşturabilirler. Konser salonları, sanat galerileri, sanal sergiler, kişisel alanlar ve oyun odaları gibi birçok farklı alana sahip metaverse, kullanıcılara avatarlarıyla farklı görevler yapma imkanı sunar. Kullanıcılar avatarlarını kullanarak içerikler oluşturur ve kazanç sağlayabilir.

SecondLive, insanlar için paralel ve ikinci bir yaşam için oluşturulmuştur. Güçlü sosyal etkileşimler ve gerçek yaşam deneyimleri bu metaverse içinde mevcuttur.

Bomb Crypto (BCOIN)

NFT Bomb Hero’ları ile canavarlarla savaşarak BCOIN topladığınız bir oyun olan Bomb Crypto, 12 pikselli NFT kahramanlarından oluşur. Daha iyi herolar, BCOIN arama konusunda daha yeteneklidir. Savaş, Hazine Avı ve Macera modları bulunan oyunda şu anda sadece Hazine Modu aktiftir. Oyuncular herosunu madencilik alanına yerleştirir ve hero artık BCOIN kazanmak için blokları otomatik olarak bombalar yerleştirerek yok etmeye çalışır. Hero her bomba yerleştirdiğinde bir miktar enerji harcar. Enerji bittiğinde hero yeniden enerji kazanmak için dinlenme durumuna girer. Daha hızlı şarj olmak için ise ev satın alınabilir.

HeroCatGamefi (HCT)

Hero Cat, bir NFT madencilik oyunudur. Daha fazla kullanıcıyı kripto paralar ve metaverse ile tanıştırma amacıyla geliştirilen oyunda kahraman kediler yükseltilebilir, geliştirilebilir ve savaşlara katılabilir. Geliştirici ekip, blokzincir yapay zeka algoritmaları üzerinde çalışmaktadır. Oyuncular, NFT Market üzerinde kahramanların ticaretini yapabilir, savaş kazanarak ödül alabilir, kahramanları yükseltmek için yiyecekler kullanılır, farklı zorluklardaki görevler yapılabilir. Oyunu son bir haftada neredeyse 20 bin farklı kullanıcı oynamıştır.

Written by: admin

Tagged as: , , , .

Rate it
Previous post

today9 Mayıs 2022

  • 46
close

Public admin

Trend Olan GameFi Projeleri

GameFi şu anda kripto dünyasının en trend şeylerinden biri. Oyun oynamayı ekonomik teşviklerle merkeziyetsiz finansa taşıyan bu kavram genellikle oyunda dijital mahsul büyüterek, savaşları kazanarak veya değerli kaynakların madenciliğini yaparak kripto ...


Similar posts

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *